KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 17569426
nr 1756 9426
Ture Lidström
(1917-1995), Sverige
Teckning, Tusch, Signerad, daterad -61, stadsmotiv, 19x20, cm, yttermått inklusive ram: 34x34 cm
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 15:40:22)
Uppdatera
Visning
fredag 30/1, lördag 31/1, söndag 1/2 och måndag 2/2
Auktionen
avslutas:
måndag 2 februari kl 19:26:21
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Ture Lidström
Läs mer om Ture Lidström